JUBILEUSZOWE, 10-TE SPOTKANIE CAPAROL MOTO EDITION JUŻ ZA NAMI

W dniach 2-5 września odbyło się kolejne, tym razem wyjątkowe, bo jubileuszowe spotkanie dla klientów Caparol, którzy są miłośnikami wypraw motocyklowych. Tegoroczny zjazd moto Caparol Adventure Club, z serii Moto Edition to 10-te już spotkanie i tym razem odbyło się w Białowieży.

Spotkanie motogrupy Caparol odbyło się w hotelu Białowieski SPA w Białowieży, położonej w przepięknym Białowieskim Parku Narodowym, jednym z najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych w Polsce, nie tylko ze względu na naturę i żubry, ale także ze względu na piękne trasy krajobrazowe.

Tegoroczne spotkanie to zjazd z najwyższą frekwencją spośród wszystkich 10 zlotów – wzięło w nim udział ponad 120 miłośników motocykli. Wydarzeniu towarzyszyły wyjątkowe atrakcje. W zlocie uczestniczył dystrybutor Inchcape BMW Poznań, który zapewnił motocykle do testowania oraz podzielił się swoją wiedzą techniczną. Z okazji jubileuszu ufundowane zostały także 3 vouchery dla uczestników na weekend motocyklowy.

Partnerzy motogrupy Caparol w wyprawie motocyklowej to nasi dystrybutorzy, architekci, wykonawcy, sympatycy marki Caparol i motocykli. Razem z nimi świętowaliśmy 10-ą rocznicę kawałkiem specjalnego motocyklowego tortu 🙂

Pierwszy zlot Caparol Moto Adventure Club odbył się w 2010 r. we Wdzydzach Kiszewskich, a kolejne: 2011 Szczyrk, 2013 Polańczyk, 2014 Stronie Śląskie, 2015 Mrągowo, 2017 Borne Sulinowo, 2018 Kroczyce, 2019 Wdzydze Tucholskie, 2020 Stronie Śląskie.

Zdjęcie: Caparol
Zdjęcie: Caparol
Zdjęcie: Caparol
Zdjęcie: Caparol
Zdjęcie: Caparol
Zdjęcie: Caparol