KOLOR ROKU 2022 AKZONOBEL DLA POWŁOK KONSTRUKCYJNYCH

Bright skies, kolor roku 2022 Akzonobel, jest również dostępny w powłokach do metalu budowlanego i konstrukcyjnego.

Zdjęcie – Bright Skies kolor roku 2022 firmy AkzoNobel. (Źródło: Akzo Nobel)

Architekci, wytwórcy i lakiernicy poszukujący modnych powłok do zwojów i powłok do wytłaczania, aby wyróżnić swoje projekty, wkrótce otrzymają powiew świeżości. Bright Skies, Kolor Roku 2022 AkzoNobel , jest również dostępny w powłokach do metalu budowlanego i konstrukcyjnego .

Po okresie zamknięcia ludzie pragną zmian i rozwoju. Szeroko zakrojone badania globalnych trendów przeprowadzone przez zespół wewnętrznych ekspertów w dziedzinie farb i powłok oraz międzynarodowych projektantów pokazują, że chcemy szerokiego dostępu do powietrza, połączeń ze wspaniałymi plenerami i świeżego podejścia do wszystkiego.

„Nasi klienci ufają, że zrozumiemy, czego potrzebują i dostarczymy to”, mówi Rob Haley, kierownik ds. trendów kolorystycznych w dziale Industrial Coatings firmy AkzoNobel. „Posługując się stuleciami doświadczeń i innowacji, wiemy, jak wykorzystać naszą globalną skalę, aby wykorzystać wiedzę AkzoNobel w zakresie kolorów i wzornictwa w różnych segmentach rynku. Kolor Roku to świetny przykład tego, jak to robimy”.

Klienci mogą liczyć na wiele opcji ponadczasowego, estetycznego i trwałego projektu. Wraz z jasnym i lekkim odcieniem Bright Skies, cztery uzupełniające się palety kolorów oferują inspirację wykraczającą poza zwykłe odcienie głównego nurtu. Paleta Studio oferuje uduchowione, ciepłe i nowoczesne tony; paleta Salon zawiera artystyczne walory; paleta Greenhouse rozkoszuje się wpływem natury; a paleta Workshop zapewnia elastyczność w wielofunkcyjnych przestrzeniach.

„Nasze wysokiej jakości produkty do kręgów i wytłaczania od takich marek jak AkzoNobel, POLYDURE, CERAM-A-STAR i TRINAR mają najlepsze wyniki na rynku” – powiedział Haley. „Są one szeroko specyfikowane i stosowane ze względu na ich doskonałą wydajność, trwałość, zachowanie koloru i połysku”.

Źródło:

https://www.coatingsworld.com/contents/view_breaking-news/2021-09-14/color-of-the-year-2022-rolls-with-the-breeze-for-akzonobel-coil-coatings/?widget=trending