SERIA FARB GLIDDEN OD PPG NAZYWA GUACAMOLE SWOIM KOLOREM ROKU 2022

Bądźmy szczerzy: wszyscy kochają guac – i nie boimy się za to dodatkowo zapłacić. Ten odcień przenika do wnętrz w postaci szafek kuchennych, płytek, dekoracji i farby! Farba GLIDDEN od PPG obwieszcza nam swoje pokrewieństwo z zielonym i guac i ogłasza swój kolor roku 2022: Guacamole (PPG1121-5).

Farba GLIDDEN firmy PPG wzniosła swój zielony – i pokrewny smakowi guac – na zupełnie nowy poziom, ogłaszając swój ręcznie wybrany kolor roku 2022: Guacamole (PPG1121-5). (Zdjęcie: Business Wire)

Ta kojąca zieleń wnosi energię do każdej przestrzeni.

Według ankiety przeprowadzonej przez The Harris Poll na zlecenie firmy Glidden paint PPG , ponad trzech na pięciu (62%) Amerykanów byłoby skłonnych użyć w swoim domu zielonej farby. Na szczęście mają ku temu wiele możliwości. . Kolor pasuje do różnych przestrzeni i stylów, w tym kuchni z błyszczącymi białymi płytkami metra, mebli z jasnymi odcieniami drewna oraz wszechobecnymi złotymi i matowymi czarnymi akcentami, których np. millenialsi nie mają dość.

Aby nadać swojemu domowemu miejscu pracy klimatu zen lub stworzyć sypialnię, o której zawsze marzyłeś, farba Glidden firmy PPG zaleca stosowanie koloru Guacamole na wszystkich czterech ścianach i łączenie go z roślinami o różnych kształtach i rozmiarach.

Po zbadaniu globalnego wpływu minionego roku eksperci PPG uznali, że zielony będzie kolorem roku 2022. Dla potwierdzenia, liczba wyszukiwań w Internecie zielonego koloru farb wzrosła ponad dwukrotnie począwszy od 2020 r. – to kolejny sygnał, że właściciele domów szukają odnowy po przeżyciu najdziwniejszego roku w historii.

Źródło:

https://www.coatingsworld.com/contents/view_breaking-news/2021-09-09/glidden-paint-by-ppg-names-guacamole-its-2022-color-of-the-year/70769