HGTV HOME BY SHERWIN-WILLIAMS OGŁASZA KOLEKCJĘ KOLORÓW ROKU 2022

HGTV Home by Sherwin-Williams przedstawia swoją popularną Kolekcję Kolorów Roku 2022 i wyróżniający się Kolor Roku 2022, stworzoną we współpracy przez ekspertów projektowych z HGTV i specjalistów z firmy zajmującej się farbami, którym ufają.

Aleutian, wyróżniony Dom HGTV 2022 według Sherwin-Williams Kolor Roku, to piękne, sprane indygo, które pomaga stworzyć przestrzeń do schronienia. (Źródło: Sherwin-Williams)

Kolekcja Softened Refuge Color składa się z delikatnych i prostych tonów inspirowanych spokojem, z naciskiem na zrównoważone i znaczące kolory, które pomagają w wyciszeniu.

Dostępna wyłącznie w sklepach Lowe w całym kraju i na Lowes.com, inspirowana projektantami kolekcja Color Collection of the Year zawiera 10 uzupełniających się kolorów, na które wpływ mają globalne trendy stylu życia, aby stworzyć styl godny odkrycia, którego pragną wszyscy fani HGTV.

Pod wpływem naszej potrzeby znalezienia wytchnienia od codzienności, Aleutian, wyróżniony Kolorem Roku 2022, jest pięknym, spranym indygo, które pomaga stworzyć przestrzeń schronienia.

HGTV Home by Sherwin-Williams 2022 Color Collection of the Year jest przykładem robienia więcej za mniej, dając poczucie komfortu i spokoju dzięki kolorom.

„Ta paleta została zaprojektowana w celu uproszczenia wyboru kolorów w celu doskonale skoordynowanego projektu domu. Kombinacje kolorów w ramach kolekcji Softened Refuge Color Collection można łatwo wykorzystać do tworzenia przestrzeni, które pomagają promować pozytywne samopoczucie fizyczne i psychiczne” – powiedział Ashley Banbury, HGTV Home by Sherwin-Williams. starszy projektant kolorów. „Kolekcja Roku 2022 Color Collection of the Year to przykład robienia więcej za mniej, dający poczucie komfortu i spokoju dzięki kolorom”.

Włączenie kolorów inspirowanych prostotą i spokojem może stworzyć przestrzenie, które przekształcą dom w kojącą i wygodną przestrzeń. Ta paleta pomaga projektować domy, które napędzają kreatywność i produktywność, jednocześnie promując zachęcający i spokojny styl życia. Połączenie zmiękczonych tonów sprawia, że ​​wszystko jest łatwe i nieskomplikowane, pozostawiając kolory, które wydają się zrównoważone i znaczące.
Oto Kolekcja Kolorów Roku 2022, wyróżniona Kolorem Roku 2022 i spojrzenie na kolory farb, które wyrażają każdy trend:
• KOLOR ROKU 2022, ALEUTIAN (HGSW3355):Ten chłodny błękit jest uziemiony ciepłem jego czerwonego odcienia, wypełniając lukę między ciepłymi i chłodnymi tonami, które wprowadzamy do domu. Aleutian jest podstawą Kolekcji Kolorów Roku, doskonale komponując się ze wszystkimi kolorami w ramach Softened Refuge.
• KOLEKCJA KOLORÓW ROKU 2022, ZMIĘKCZONY SCHRONIENIE: Ta paleta pokazuje, jak projekt domu jest płynny, elastyczny i przystępny; prostota i wygoda to kluczowe działania projektowe w domu. Ta kolekcja kolorów jest miękka i naturalna, podkreślając, że nasz dom jest naszym osobistym sanktuarium. Połączenie zmiękczonych tonów zostało starannie wyselekcjonowane przez ekspertów od projektowania, aby można je było łączyć i dopasowywać w dowolnej kombinacji, aby uzyskać idealnie spójny wygląd.

• Lis czarny (HGSW3471)
• Pełnoziarnisty (HGSW2186)
• Canvas Tan (HGSW4018)
• Retreat (HGSW3283)
• Perfect Greige (HGSW2475)
• Stone Isle (HGSW1796)
• Emerging Taupe (HGSW3035)
• Aleutian (HGSW3355)
• Slate Tile (HGSW1472)
• Alabaster (HGSW4031)

Kolory w ramach Softened Refuge Color Collection są dostępne wyłącznie w lokalnych sklepach Lowe’s i na Lowes.com. Więcej informacji na temat HGTV Home by Sherwin-Williams 2022 Color Collection of the Year można znaleźć na stronie: hgtvhomebysherwinwilliams.com/color-trends 

Źródło: https://www.coatingsworld.com/contents/view_breaking-news/2021-09-14/hgtv-home-by-sherwin-williams-announces-2022-color-collection-of-the-year/70769