PROGNOZA KOLORÓW NA ROK 2021 OD SHERWIN – WILLIAMS

Niedawno firma Sherwin-Williams przedstawiła swoją coroczną prognozę Colormix oraz temat przewodni na rok 2021. Kolekcja o nazwie Rhythm of Colour ma na celu znalezienie „równowagi pomiędzy szybkością i wolnością, cichą i ekspresyjną oraz wirtualną i fizyczną. ”

Kolekcja składa się z 40 odcieni w czterech paletach: Sanctuary, Encounter, Continuum i Tapestry.

Foto – Sherwin-Williams

„W zeszłym roku zaczęliśmy opowiadać historię o stosowaniu koloru, aby pomóc nam poczuć się pewnie na drodze do nowej dekady” – powiedziała Sue Wadden, dyrektor marketingu kolorystyki w Sherwin-Williams.
„Teraz kontynuujemy tę wewnętrzną podróż, badając przeszłość, badając teraźniejszość i patrząc, co to wszystko oznacza dla naszej przyszłości. Rytm koloru polega na badaniu, gdzie byliśmy, aby pomóc nam zrozumieć, dokąd zmierzamy i pomóc nam stworzyć centrum, które jest tak istotne dla naszego codziennego życia i pracy teraz ”.


Kolekcje obejmują:


• Sanctuary – kolekcja jest zakorzeniona w naturze i skupia się bardziej na spowolnieniu i wtuleniu się. Łączy odcienie, takie jak beż Bona Fide, perłowy szary, brąz Urbane i czysta biel.
• Encounter – kolekcja ma artystyczną estetykę z bogatymi tonami i ziemistymi teksturami, w tym Blustery Sky, Rosemary, Reddened Earth i Java.
• Continuum – paleta koncentruje się na tym, jak technologia łączy się z ludźmi i obrazuje hybrydę syntetycznego i naturalnego świata poprzez mnóstwo błękitów i bieli, w tym kruszony lód, Wishful Blue, High Reflective White i Swimming.
• Tapestry – paleta jest wypełniona nowoczesnymi odcieniami, które mają na celu sygnalizowanie radości żywymi kolorami, takimi jak Perfect Periwinkle, Embellished Blue, Cape Verde i Tricorn Black.

Źródło:

https://www.paintsquare.com/news/?fuseaction=view&id=22737