KOLOR PRZYPOMINAJĄCY GAŁĄZKĘ OLIWNĄ: PPG OGŁASZA KOLOR ROKU 2022

Po pandemicznym roku 2020 roku, właściciele domów, projektanci, architekci i zarządcy obiektów pragną autentyczności, natury i znaczącej interakcji międzyludzkiej – po intensywnym życiu w głównie cyfrowym świecie. Dzisiaj firma PPG przedstawiła swój Kolor Roku 2022 : Gałązka Oliwki (PPG1125-4) – elegancki, ziemski, wszechstronny i uniwersalny szarozielony. Ten kolor reprezentuje odrodzenie w postpandemicznym świecie, pokazując odporność natury.

Olive Sprig to Kolor Roku 2022 firmy PPG. (Źródło: PPG)

Olive Sprig to relaksująca, ale kusząca zieleń, która przywołuje kojący aloes lub pachnącą roślinę – rozjaśniając każdą przestrzeń organiczną energią. Wszechstronny kolor, który dobrze żyje wewnątrz lub na zewnątrz, Olive Sprig wtapia się w niemal każde otoczenie.

„Jak wielu z nas wie po roku kwarantnany, najłatwiejszym sposobem zmiany nastawienia jest zmiana środowiska. Podczas gdy zaczynamy zmieniać spodnie dresowe na eleganckie czy też organizujemy wieczorne wyjście na miasto, nasze preferencje dotyczące kolorów farb również ulegają zmianie, zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych” – powiedziała Amy Donato, starszy kierownik ds. marketingu kolorów w firmie PPG paint .

Kolor idealnie komponuje się z naturalnymi materiałami, Olive Sprig wygląda pięknie wraz z unikalnymi elementami architektonicznymi i meblami o zakrzywionych formach, aby stworzyć wygodną i mocno uziemioną przestrzeń. Olive Sprig pięknie łączy się również z mosiężnymi akcentami i odcieniami drewna na wyspie lub niższych szafkach kuchennych.

Źródło:

https://www.coatingsworld.com/contents/view_breaking-news/2021-08-26/soothe-yourself-with-olive-sprig-ppg-announces-2022-color-of-the-year/70769