BEHR PAINT CO. WYBIERA SREBRZYSTOZIELONY ODCIEŃ NA KOLOR ROKU 2022

Behr Paint Co. ogłosiła niedawno swój kolor roku 2022, Breezeway MQ3-21, delikatny, ale zauważalny. Srebrzystozielony kolor z chłodnym odcieniem, część palety trendów kolorystycznych BEHR ® 2022, inspirowany jest pięknem ziemi i naśladuje naturalnie zachwycające szkło morskie znalezione na brzegu słonej plaży.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Behr Paint Co.

Wg Behr, Breezeway wywołuje uczucie chłodu i spokoju, jednocześnie chęć posuwania się naprzód i odkrywania nowych pasji. Prowadząc z jednego miejsca do drugiego, kolor przyciąga uwagę i jest otwartym zaproszeniem do doświadczania świata ze świeżej perspektywy, zarówno w domu, jak i poza nim.

„Nowy rok to okazja do poczucia czegoś nowego i realizacji niewykorzystanych pasji” – powiedziała Erika Woelfel, wiceprezes ds. koloru i usług kreatywnych w Behr Paint Co. , Breezeway inspiruje nas do pełnego przeżywania hobby lub przygód, zarówno bliskich, jak i dalekich, które nas ekscytują. Z niecierpliwością czekamy na kolor, który daje nam pełne nadziei odnowę i uzdrowienie”.

Breezeway będzie dostępny w najnowszym innowacyjnym produkcie marki BEHR DYNASTY™. Uznawana za najbardziej zaawansowaną farbę w historii firmy, BEHR DYNASTY to produkt typu „cztery w jednym”, który oferuje majsterkowiczom, profesjonalnym malarzom i projektantom wyjątkowy produkt zapewniający piękne i trwałe rezultaty. Jest to najbardziej odporna na plamy, odporna na zarysowania, szybkoschnąca jednowarstwowa farba kryjąca w ofercie BEHR.

„Jesteśmy tego pewni nowa formuła zapewni wszystko, czego potrzebują profesjonaliści, projektanci i majsterkowicze, zarówno pod względem wydajności, jak i koloru”.

Projektanci i majsterkowicze pokochają wszechstronność Breezeway, łatwo przechodząc od stylizacji casualowej, poprzez nowoczesną do vintage. Spokojny odcień doskonale łączy się z wieloma innymi kolorami z nowo zaprezentowanej palety trendów kolorystycznych BEHR 2022, w tym ponadczasową bielą Whisper White HDC-MD-08 i odważną terakotową czerwienią Perfect Grosz S180-6. Oprócz Breezeway, 20 kojących kolorów palety zainspiruje nas do wejścia w nowy rok z nadzieją, jednocześnie prezentując dom jako ostateczną, bezpieczną przystań i oazę.

więcej informacji: www.Behr.com lub www.BEHRPRO.com .

Źródło: https://www.pcimag.com/articles/109225-behr-paint-co-picks-silvery-green-shade-for-2022-color-of-the-year